Siyah mutfak dolapları

Paylaş
 

Modern ev dekorasyon modellerinde yeni çizim mutfak örnekleri ile birçok kez karşılaşıyoruz, ankastre mutfak modellerine her geçen gün artan alaka büyümektedir.

Ankstre mutfaklar görünüm olarak da çok gösterişli bu stil bir mutfak kullanmak istiyorsanız mutfağınızın yeteri civarı kapsamlı olması gerekmektedir. Bu modelde genelde siyah mutfak dolapları kullanılmakta en çok tercih edilen renk arasındadır.

Göz önünde bulundurması gerekenler:

                Mutfağınızın yeteri kadar ışık alması önemlidir. Sarkıt veya spot ışığı gibi ek aydınlatma ürünleri mutfakta kullanılmalıdır. Zemin renginin seçimi ile mutfak dolabı arasında mutlaka renk uyumu olmalıdır. Tezgâh belirlenen tarza göre seçilmelidir. Siyah mutfak dolapları en çok tercih edilen modeller arasında mat mutfak dolapları daha ön plandadır. Farklı malzeme çeşitlerinden oluşturulmaktadır. Mat yarı mat veya parlak olarak seçim sunulabilir. Bu tür dolap seçerken mutlaka uzman bir kişiden görüş bildirmesine akıl vermesini isteyin. Çünkü mutfağınıza uygun bir renk olmayabilir. Daha karanlık gösterebilir. Beğenmeyebilirsiniz.

Beyaz duvar siyah mobilya:

                Bu durumda duvarlar beyaz iken mobilyaların renkleri siyah seçiliyor. Tabanda ise genellikle parke seçiliyor. Bunun dışında tabana siyah beyaz çizgili bir kilim ve doğal görünümlü ahşap mobilyalarda kullanılarak güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Mobilyalar siyah olsun ya da beyaz olsun ya da tam tersi olsun demek yerine karma bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bu karma modelleri yakalayabilmek için siya beyaz kullanılan mobilyaları tercih edebilirsiniz.

Siyah mutfak dolapları resimleri

Bu yazı 425 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz