Siyah noktalarınızı yok edin

Siyah noktalar çoğumuzun baş belası. Özellikle burun üzerinde bulunan siyah noktalar çoğu zaman hepimizi rahatsız etmektedir. Eczaneden alabileceğiniz bantlarla bu siyah noktalardan kurtulmanız mümkün iken en baştan itibaren doğallıktan yana olduğumuzu söyleyen bizler doğal, kendi yaptığımız bakım ürünlerini kullanmanın sağlık açısından en doğru olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla bugün sizlerle evinizde hazırlayabileceğiniz bakım kürü ile  siyah noktalardan nasıl kurtulacağınızı anlatacağız.

Siyah noktalardam kurtulmanın yolu:

siyah-noktalardan-kurtulmak

 

Malzemeler:

  • Limon
  • Karbonat

Siyah Noktalardan Kurtulma Kürü Hazırlanışı:

1 adet limonu bir kaba iyice sıkın ve üzerine karbonatı dökün. İyice macunlaşıncaya kadar bu karışımı karıştırın. Ardından bu kürü burnunuza komple uygulayın. 20 dakika bekledikten sonra ılık suyla temizleyin. Siyah noktalardan nasıl kurtulduğunuza gözlerinizle şahit olun.

[button color=”blue” size=”big” link=”https://www.esyadolabi.com/evdeki-iki-malzemeyle-siyah-noktalardan-kurtulun/” ]Siyah noktalardan kurtulmak için tıklayın[/button]

[button color=”blue” size=”big” link=”https://www.esyadolabi.com/5-adimda-siyah-noktalardan-kurtulma/” ]Siyah noktalarınazdan kurtulun[/button]

 

Bu yazı 270 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. hasret" dedi ki:

    son umudum sizsiniz aslında hangi kürü yapsam hangi maskesi uygulasam olmadı bu son çarem olsun bari eğer geçmezse siyah noktalar bundan sonra kafama takmayacağım olacak bitecek..

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz