Skip to main content

SOSYETENİN YENİ TRENDİ BREZİLYA FÖNÜ

Saçınız yıpranmadan hep fönlü kalsın istemez misiniz? Teknolojinin en son çıkardığı kalıcı fön, saça keratin yüklemesiyle saçınızı yıpratmadan uzun süre fönlü kalabiliyor. Saçı dalgalı kıvırcık veya tam düz olmayan bayanlar sizde her gününüz fönlü ışıl ışıl saçlarınız olsun istemez misiniz? Brezilya fönü olarak bilinen saça keratin yüklemesi sadece görünüm açısından değil sağlıklı saçlara sahip olmanız yönüyle de sosyetenin vazgeçilmezi olarak yerini aldı. 
 
Brezilya fönü tahmin edilebileceği gibi ismini Brezilya’da yaygın olarak kullanılarak daha sonra tüm dünyaya yayılan bir saç düzleştirme sistemidir. 

Brezilya Fönü ile kalıcı düz saçlar
Brezilya Fönü ile kalıcı düz saçlar

Brezilya fönünü diğer düzleştirmelerden ayıran en büyük özellik keratin yüklemesi yapılarak saçı beslemesi ve saçı yıpratmamasıdır. Her gün düzleştirici kullanmaktan zamanınızı çöpe atmaktan kurtaracak bayanların saçlarına kolay kullanım sağlayacak Brezilya fönünü denemenizi tavsiye ederiz. 
 
Peki Brezilya fönünün zararı var mıdır derseniz bu soruyu sizler için araştırdık. Keratin yüklemesi sayesinde mat yıpranmış ve kırılmış saçlarınıza botoks etkisi yaparak eskisinden daha sağlıklı saçlara sahip olacaksınız. Saçınızın hem sağlıklı hem de düz  kalmasını sağlayacak bu yöntemin zararından bahsetmek olası dışıdır. 
 
Brezilya fönü için sıkça sorulardan bir tanesi de saç uzadığında şekli bozulur mu? Brezilya fönünün kalıcılığı 3 veya 6 ay içinde saç yapınıza bağlı olarak orijinaline döner. Eğer saçlarınız kıvırcık ise brezilya fönü yaptırdıktan sonra dipten gelen saçlarınız için dip fön yapılabilir. 
 
Zamanınızı ve emeğinizi çalan eski yöntemlere son vererek Brezilya fönünü kuşkusuzca denemenizi tavsiye eder, güzel günlerde kullanmanızı dileriz. 

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

1 yorum “SOSYETENİN YENİ TRENDİ BREZİLYA FÖNÜ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.