Sünnet Abiyeleri

Sunnet Abiyeleri Resimler
Paylaş
 

Evlilik, nişan, kına gecesi gibi özel günlerden biri olan sünnet merasimlerinde de bayanların şık görünmelerini sağlamak için sünnet abiyeleri tasarlanmaktadır. Özellikle sünnet olacak olan çocuğun yakını olan bayanların tercih ettiği sünnet abiye modelleri rahat bir kullanımın yanında kusursuz bir güzellikte sunmaktadır. Her sene değişen modelleri ile sünnet abiyeleri 2015 yılında da farklı seçenekleri ile vitrinleri süslemektedir.

2015 Sünnet abiyeleri hangi modellerden oluşuyor?

Sünnet merasiminde güzel görünmek isteyen anneler için sünnet annesi elbise modelleri genellikle koyu renklerin asil şıklığı ile tasarlanıyor. Krem, pembe, mavi, kırmızı ve mor renklerle de tasarlanan 2015 sünnet abiyeleri dantelli ve tüllü tasarımları ile bayanların daha şık görünmesini sağlıyor.

Sünnet abiyeleri nasıl kombinlenir?

Sünnet merasiminde çekici bir güzelliğe sahip olmak isteyen bayanlar için sünnet abiyelerinin takılarla desteklenmesi gerekiyor. Uygun takı seçimi yapıldığında sünnet abiyeleri daha gösterişli bir görüntü kazanıyor. Ayakkabılarla uyumlu olarak alınacak bir çanta da sünnet abiyeleri için en şık kombinlerin oluşturulmasını sağlıyor. Straplez sünnet abiyeleri ile uyumlu bir şal kullanmak da kombinleri tamamlıyor.

Bu yazı 238 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz