Skip to main content
Sunnet Aksesuarlari Resimler

Sünnet Aksesuarları

Büyük bir coşkuyla kutlanan günlerden olan sünnet merasimleri için aileler pek çok hazırlık yapmaya başlar. Sünnet olacak çocuk için gerekli olan her şeyin alınması için alışverişe çıkacak olan ailelerin sünnet aksesuarları olarak pek çok ürün alması gerekir. Sünnet merasimi için alınacak olan sünnet aksesuarları, sünnet öncesinde de sonrasında da çocuğun giyeceği ve üzerinde taşıyacağı parçalardan oluşmaktadır.

Sünnet Aksesuarları Nelerdir?

Sünnet şapkaları: Sünnet olacak çocuğun başında görmeye alıştığımız bu aksesuar çeşitli modellerde üretilmektedir. Padişah tacı ve ya şehzade kavuğu gibi olan sünnet şapkaları ailelerin bütçesine göre farklı fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

Sünnet asası: Sünnet çocuğunun kıyafetlerini tamamlayan ve elinden düşürmeyeceği aksesuarlardan biri olan sünnet asası farklı renk ve desenlerde üretilmektedir.

Sünnet hançer ve kılıçları: Sünnet çocuğu üzerinde daha otantik bir hava estiren hançer ve kılıçlar aileler tarafından isteğe bağlı olarak demir dökümden seçilebildiği gibi plastikten yapılmış ürünlerde de seçilebiliyor.

Sünnet külotu: Sünnet olan çocuğun zarar görmesini önlemek ve sünnet sonrasında rahatça gezmesini sağlamak için üretilen sünnet külotları vazgeçilmez sünnet aksesuarlarından biri.

Sünnet gömlekleri: Sünnet sırasında ve daha sonra isteğe göre kullanılabilen uzun kesimli sünnet gömlekleri aileler için en gerekli sünnet aksesuarı.

Sünnet pijaması:Sünnet olan çocuğun kullanabileceği rahat kullanışlı ürünlerden olan sünnet pijaması da sünnet aksesuarları içerisinde ailelerin isteğine bağlı olarak bulundurulabilecek ürünlerden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.