Skip to main content
Sünnet Davetiyeleri resimler

Sünnet Davetiyeleri

Dini ve geleneksel bir değer olarak kutladığımız sünnet merasimlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biri de sünnet davetiyeleridir. Eskiden kapı kapı gezerek bildirilen sünnet haberleri günümüzde sünnet davetiyeleri ile duyurulmaktadır. Sünnet merasimlerinin vazgeçilmezi olan sünnet davetiyeleri binlerce farklı model seçeneği ile düğün sahiplerinin beğenisine sunulmaktadır.

Sünnet Davetiye Modelleri Nelerdir?

Nazar Boncuklu Sünnet Davetiyeleri

En fazla tercih edilen davetiye modeli olan nazar boncuklu sünnet davetiyeleri tek karton üzerine basıldığı gibi kapaklı ve ya rulo şeklinde hazırlanabiliyor. Üzerinde nazar boncuğu olan bu davetiyeler özelliklerine göre ücretlendiriliyor.

Sünnet Çocuğu Baskılı Davetiyeler

Son zamanlarda yoğun olarak tercih edilen sünnet davetiyeleri arasında sünnet çocuğu baskılı davetiyelerde bulunuyor. Kabartmalı ve kabartmasız olarak sunulan bu davetiyeler sünnet hatırası sayılabilecek mizahlı tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Üç Boyutlu Sünnet Davetiyeleri

Eski sünnet davetiyesi modellerinin aksine kapaklı tasarımların da ötesinde üretilen üç boyutlu sünnet davetiyeleri pek çok ailenin dikkatini çekiyor. Yeni yeni kullanılan bir davetiye türü olmasına rağmen çocuklarında ilgisini çeken bu davetiyeler geniş bir model yelpazesine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.