Skip to main content
Sunnet Sekerleri Resimler

Sünnet Şekerleri

Sünnet merasimlerinde gelen konuklara dağıtılabilecek tatlardan olan sünnet şekerleri, farklı tasarımlarda ve lavantalı, biblolu, tüllü ve kutulu modelleri ile ailelerin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca sünnet çocuğunun olduğu çerçeveler ve ya sünnet şapkası olarak tasarlanmış olan sünnet şekerleri de en sevilen sünnet ayrıntılarındandır.

Evde sünnet şekeri nasıl yapılır?

Kendi ellerinizle daha farklı sünnet şekerleri ve ya sünnet çikolataları yapmak isterseniz birkaç ürünle oldukça ucuz maliyetli ve şık çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Toptan olarak satılan tüllerden ve ya keselerden alarak içerisinde birkaç badem şekeri eklemek kadar basit sünnet şekerleri hazırlayabileceğiniz gibi daha zor modellerde deneyebilirsiniz.

Yuvarlak biçimde kesilmiş büzmeli tüllerden alarak içerisine birkaç şeker ve ya çikolata ekleyip tülü büzdükten sonra üzerine sünnet bibloları alıp silikon tabancası ile yapıştırabilirsiniz. Bütün bunlardan daha farklı bir model istiyorsanız son zamanların gözdesi olan çöp şiş üzerindeki şekerleme modelini yapabilirsiniz. Marketten alacağını çöp şişlerin üzerine arkası yapıştırmalı sünnet süslerinden alıp yapıştırabilir, biblonun tam arkasına da içerisine şeker koyulmuş tülü tutturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.