Skip to main content
Sunnet Susleri Resimleri

Sünnet Süsleri

Sünnet merasimlerinin ve sünnet odalarının olmazsa olmazı olan sünnet süsleri kapısından penceresine tavanından yatak süslerine kadar pek çok ürün seçeneği sunuyor. Sünnet olacak çocuğunda etrafa asılan süslemelerle ilgisinin çekildiği ve şenlik yerine dönmüş bir atmosferde dini değerlerimizden birini yaşıyor olmak da herkesi sevindiriyor.

Sünnet süsleri nelerden oluşuyor?

Kapılarda başlayan süslemeler sünnet temalı olarak hazırlanmış kapı süsünden ve ya strafordan yapılmış süslerden oluşuyor. Nazar boncuklu, sünnet çocuğu tasarımlı ve ya tüllerle hazırlanmış olan bu süsler hastanede sünnet olan çocuklar için hastane kapısına asılabildiği gibi sünnet odasının kapısında da kullanılabiliyor.

Sünnet düğünlerinin vazgeçilmez süsü olan balonlarda üzeri isim baskılı ve ya sade olarak ortama renk katıyor. Rengârenk fırıldaklı süslerde sünnet odasında kullanılabilecek süslerden birisi. Ayrıca sünnet merasim salonlarında da kullanılan bu süslere konfetiler de eklenebiliyor.

Üzeri tüllerle tüylerle süslenen sünnet yastıklarını andıran şişme sünnet yastıkları da kullanılabilecek sünnet süslerinden. Renkli tüller kullanılarak da sünnet süsleri tamamlanabiliyor. Son zamanların en sevilen sünnet süsü ise dilek fenerleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.