Skip to main content
Sunnet Yatagi Resimler

Sünnet Yatağı

Sünnet çocuğu için hazırlanan en özel alanlardan biri de sünnet yataklarıdır. Adeta taht gibi süslenen ve çocukların ilgisini çeken sünnet yatağı son dönemlerde çeşitli süslerle daha da şatafatlı hale getirilmektedir. Oğlunun en mutlu günlerinden olan sünnet merasiminde ailelerin adeta yarışa girdiği sünnet yağa modelleri 2015 yılında farklı süslemelerle dikkat çekiyor.

2015 Sünnet yatağı modelleri nasıl?

Sünnet çocuğunun ihtişamlı ve rahat bir sünnet yatağı ile karşılanması çok önemlidir. Bu yüzden sünnet yatağı modeli seçilirken rahat olmasına ve çocuğu bunaltmayacak şekilde süslenmesine dikkat edilmelidir. 2015 sünnet yatağı modelleri geçtiğimiz senelerdeki gibi altın sarısı ve mavi renkler yerine krem ve mavi renklerden oluşuyor.

Üzerinde nazar boncukları bulunan sünnet yatakları yerine etrafı daha farklı süslerle hareketlendirilmiş yataklar daha çok beğeniliyor. Mavi ve krem rengin uyumunun yanı sıra yatakların üzerine ve ya tavana asılan süslerle, yatağın etek bölümleri daha fazla süsleniyor. 2015 sünnet yatakları duvarları sünnet çocuğunun resimleri ile süslenmiş duvarların yanında olunca daha şık duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.