Skip to main content

Tarzınızı Rugan Çantalarla Yansıtın

 

Kadınların günlük hayatta olsun veya önemli günlerde olsun her zaman şık, zarif ve gösterişli olmak istediklerine sadece kıyafetleri değil çantaları da cevap vermektedir. Dümdüz ve sade bir kıyafet giyse bile takacağı çanta ile istediği şıklığı ve abartıyı rahatlıkla yakalayabilen kadınlar, son günlerin modası olan çanta patlatma stilini oldukça sık denemektedirler. Sadece çantayı öne çıkaracak olan kadınlar bu yüzden daha abartılı çantaları tercih etmektedir. Abartılı çanta denince ilk akla gelen modeller arasında şüphesiz rugan çanta modelleri vardır. Rugan çantalar özellikle klasik günlerinizin vazgeçilmez parçasıdır.

Tarzınızı Rugan Çantalarla Yansıtın

Düğünlerde, nişanlarda, kokteyllerde, balolarda, iş toplantılarında vb. birçok önemli yerde daha şık, parlak ve abartılı duran rugan ayakkabıların kullanılmasına bağlı olarak da rugan çantalar kombin edilmek zorunda kalınmaktadır. Rugan çantalar ile en az ayakkabınızda olduğu kadar şık ve gösterişli durduğunuz gibi aynı zamanda ayakkabınızla birlikte yakaladığınız uyum da sizi zarif gösterecektir. Abiye elbiseler veya iş elbiseleri ile kombin olabilecek en iyi dokunun rugan olmasından dolayı rugan çanta modelleri özellikle iş kadınları tarafından oldukça sık kullanılmaktadır.

Kadınları daha çekici ve dişi gösteren rugan çantalar özellikle siyah renk tercih edildiğinde sert bir yapı kazandırmakta ve daha dikkat çekici olmaktadır. Rugan çantaların en çok tercih edilen formu ise omuz çantalarıdır. İş kadınlarının sık kullandığı omuz çantaları rugan olmasıyla şık görünürken, geniş olmasıyla da birçok ihtiyacı içerisinde barındırabilmektedir.

Rugan çanta resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.