Skip to main content
Tesettur-Gelinlik-Modelleri-2015 Resimleri

Tesettür Gelinlik Modelleri 2015 Tasarımları

Tesettürlü bayanların gözlerini kamaştıracak tesettür gelinlik modelleri dantellerin, tüllerin ve taşların yoğun olarak kullanıldığı tasarımlardan oluşuyor. Sade bir gelin olmak isteyenler için hafif detayların bulunduğu gelinliklerin yanı sıra daha çarpıcı modeller isteyenler için dantellerle ve taşlarla bezenmiş modellerde bulunuyor.

Tesettür Gelinlik Modellerinde Neler Var?

İlkbahar-yaz sezonunun açılması ile birlikte gelin adayları için sunulan 2015 tesettür gelinlik modelleri de yaza uygun seçeneklerden oluşuyor. Bilekten sıkmalı ve tüllerle bezenmiş gelinlikler en sevilen modellerin başında geliyor. Yakaların ve bileklerin taşlarla işlendiği tesettürlü gelinlikler ise oldukça şık duruyor.

Etek kısımları dantellerle işlenmiş olan tesettür gelinlikler genellikle kabarık etekli ya da a kesimli modellerden oluşuyor. Duvağın kenar kısımları gipürlü olan gelinlikler eğer üzerinde de gipür varsa daha uyumlu bir görüntü oluşturuyor.

İşlemeli ve taşlı gelinlik modelleri de tesettürlü bayanların tercih ettiği tasarımlar arasında ye alıyor. Yarasa kollu gelinlik modelleri ise yaz aylarında evlenecek olan tesettürlü bayanlar için rahat seçeneklerden biri oluyor. Hâkim yaka tesettür gelinlikler ise sevilen modellerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.