Skip to main content
Kisa-ve-Bol-Pacali-Pantolon-Her-Gardiropta-Resim

Trend Alarmı: Kısa ve Bol Paçalı Pantolon Her Gardıropta!

Trendler önce bol pantolonları, sonrasında ise bilekte biten dar kısa pantolonları kadınların beğenisine sundu. Bu günlerde revaçta olan ise, bol pantolonların kısa versiyonları. Sokak modası kısa ve bol paçalı pantolonlar ile oldukça benimsemiş olacak ki, hemen hemen her bayanın üzerinde bu şıklığa rastlamaktayız.

Kısa ve Bol Paçalı Pantolonları Nasıl Kombinlenmeli!

Boğazlı sitilettolarla, kısa ve bol paçalı pantolonlar kombinlenebilir, oldukça şık bir stil elde edebilirsiniz. Bu kombin bir dezavantajı olduğunu da söylemek gerekir. Bacak boyunuz, ayakkabı ve pantolon tarafından kesilecektir. Kısa boyluların bu kombinden kaçmalarında fayda var.

Bu pantolonları tunikler ile de pekâlâ kullanabilirsiniz. Yaz aylarında baskılı bir tunikle geniş paçalı pantolon kombinlenebilir.

Bu trendin hakkını vermek istiyorsanız, kısa bluz ve biker ceket ile pantolonunuzu kullanabilirsiniz. Ama bu kombinde ayakkabı seçiminize dikkat edin.

Her trendin kendi içinde riskli tarafları olduğu gibi, kısa ve bol paçalı pantolon modasının da var. Bence bu pantolonları uzun boynu bayanların kullanması daha doğrudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.