Skip to main content
Trend Sapka Modelleri Resimleri

Trend Şapka Modelleri ile Tarzı Yakalayın!

Güneşin olanca hararetini hissettiğimiz şu günlerde; güneşten korunmanın en kolay yolu, trend şapka modelleri olsa gerek. Hele bu aksesuarları doğru kullandığınız takdirde, şıklığınızı çok üst noktalara çıkaracağınız muhakkak.

Şapkalar ile Şıklığınızı İkiye Katlayın!

Bu yıl şapka modası öylesine iddialı ki, hiç şapka takmam diyenlerin bile dikkatini cezp etmiş durumda. Alışıla gelmiş klasik modellerin yanı sıra, kendinizi Türk filminden fırlamış gibi hissettirecek tarzda şapka modelleri de mevcut.

Ünlülerin başını süsleyen şapkalar, şapka modasına yön veriyor diyebiliriz. Özellikle Hollywood starları şapkayı çok güzel kullandıkları bir gerçek. Bu ünlüler, bazen yüzlerini tamamen kapamak için şapkaları kullanırken, bazen de farklı bir çekicilik için şapkaları kullanmakta.

Bu Yılın Şapka Modelleri

Bu yaz en çok kullanılan hasır şapkalar, farklı materyaller ile birleşince ortaya çok iddialı bir sitil çıkıyor. Yazın kullanılan bir başka şapka modeli ise, neredeyse omuzlarınızı örtecek büyüklükte bir model. Gizli bir cazibe uyandıran bu şapka modeli ile gizemli kadın rolüne bürünebilirsiniz. Sizin favori şapkanız hangisidir bilmiyorum ama sizler için yılın en trend şapkalarını derledik.

Trend Şapka Modelleri Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.