Skip to main content

Tütü Etek Modelleri

Kız bebekler için üretilmeye başlanan ve daha sonraları büyüklerinde ilgisini çeken tütü etekler kabarık ve genç duruşu ile moda dünyasında adını duyuruyor. Kabarık ve tüllerle örülü bir etek olan tütü renk renk tülün bir araya gelmesi ile oluşturulabildiği gibi tek renk tüllerle de oldukça havalı bir görüntü oluşturuyor.

Tütü Etekler Nasıl Kombinlenir?

İddialı ve tarzını yansıtmayı seven bayanlar için kabarık etek modasını yansıta tütü etek modelleri mini ve midi boylarda tasarlanabiliyor. Genellikle mini olarak seçilen tütüler bilekten bağcıklı ayakkabılarla, stilettolarla kombinlenebiliyor. Eğer klasik ve şık bir görüntü oluşturmak isterseniz tütü eteğinizi trasnparan bir gömlekle kombinleyebilirsiniz. Rahat ve çocuksu görünmek isteyenlerse atlet, tişört, crop tops modelleri seçebilirler.

Tek renk tütü etek modeli ile kombin yapacaksanız üzerinize birkaç renkten oluşan bir bluz ve ya tek renk bluzun üzerine uzun bir kolye takarak hareketlendirebilirsiniz. 2015 tütü etek modelleri yakın renk tonları ile değil de zıt renklerle kombinlendiğinde daha şık görünmeyi sağlıyor.


                                                        

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.