Eşya Dolabı
Vans Ayakkabı Modelleri Sıradışı Tarzlar
3 Haziran 2015
nazan

Vans Ayakkabı Modelleri Sıradışı Tarzlar

En fazla kullanılan aksesuar olan ayakkabılar kadın-erkek herkes için farklı modellerden oluşuyor. Ancak bu yazın en sevilen modeli olan Vans...

En fazla kullanılan aksesuar olan ayakkabılar kadın-erkek herkes için farklı modellerden oluşuyor. Ancak bu yazın en sevilen modeli olan Vans ayakkabılar rahat ve sportif görünmek isteyen genç-yaşlı herkese hitap ediyor. Renk sayısı oldukça fazla olan Van modelleri her kıyafetle uyumlu olması ve pek çok ortamda kullanılabilir olmasıyla trendler arasında yerini alıyor.

2015 Vans Ayakkabı Modelleri Yakıyor…

Nerdeyse her markaya ait bir vans serisini görebildiğimiz gibi farklı tasarımlarda da sunulan vans ayakkabı modelleri platform topuklu, çiçekli, leoparlı, fosforlu seçenekleri ile vitrinleri süslüyor. Üzerinde karikatür ve ya hayvan figürü olan vans ayakkabılar ise gençlerin yeni gözdelerinden. Düztabanlı olması ve gün içinde rahatlıkla kullanılabilir olması vans ayakkabı severlerin sayısını artırıyor.

Vans Ayakkabı Nasıl Giyilir?

Elinizde birkaç renk vans ayakkabı modeli varsa ve hangisini giyeceğinizi bilmiyorsanız işte kombin önerileri. Eğer açık renk bir vans ayakkabınız varsa bunu koyu renkli kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Aykırılıktan yanaysanız renkli kıyafetlerinizin altına tek renk değil renk renk olan vanslardan yercih edebilirsiniz.

Yorumunuz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Tüm Hakları Saklıdır © 2012