Skip to main content

Yağlı Saçlar İçin Şampuan Markaları

Saç hem kadın hem de erkek için önemlidir. Saçların canlı, parlak ve yağsız görünmesi için şampuanınızı değiştirmenin zamanı geldi. Şampuan markaları olarak yağlı saçlara iyi geldiği düşünülen ve önerdiğimiz 5 şampuandan birini seçmek size kaldı.

1- Clear marka saç şampuanı; şampuan markaları arasında en çok tercih edilendir. Hem bayanlar hem de erkekler için özel üretilmektedir. Banyo sırası ve sonrasında ferahlık hissi veren kokusu ile tercih edilebilir. Kepek önleyici olarak akıllarda kalsa da yağlı saçlar için de idealdir. Her gün saçlar yıkanabilir.

2- Blendax marka saç şampuanı; Yılların eskitemediği şampuan altın sarısı rengi ve dış mavi kutusu ile yaşı 45 üstü olanlar için hala vazgeçilmez bir markadır. Zaman içerisinde kendini yenilemesini bilen marka şimdi her saçın özelliğine göre ayrı renk ve özelliklerde üretilmektedir. Yağlı saçlar için olanını alırsanız memnun kalırsınız. Her saç tipine uygundur. Üretilme aşamasında saçın uzaması, sıklaşması için saça faydalı bitki özlerinden faydalanılmıştır.

3- Elidor marka saç şampuanı; Yeşil kutuda olanı yağlı saçlı olanlar için. Kullananlar memnuniyetlerini dile getirmekteler. Şampuan markaları içerisinde en çok tercih edilen marka film yıldızlarının da tercihidir. Saçın elektriklenme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Ekonomiktir. Günlük ya da haftada iki kez kullanılması önerilir.

4- Bıocxin marka saç şampuanı; kimyasında bulunan çam terebenti ham maddesi ve koyu kahverengi ile diğer şampuan markaları içerisinde farklı görünen şampuan, cılız ince telli saçları beslediği gibi, saç dökülmelerini engellediği klinik testler ile ispatlanmıştır. Saçı uzattığı, beslediği görülmüştür. Etkisini görebilmek için en az 3 ay kullanılması önerilmektedir. Aynı zamanda yağlı saçlar ve kepek problemi olan saçların da çözüm anahtarıdır.

5- Microsilver marka saç şampuanı; piyasada pek bilinmemekle birlikte aloevera bitkisinden üretilen şampuan her saç türü ve sorunu için kesin çözümdür. Saç dökülmelerini engeller. Boyalı saçları ve yıpranmış saçları onarır. Kepeği yok eder. Kısa kullanım sonucu yağlı saçları normal haline döndürür. Her yaş grubuna uygun ve organiktir.

Saçlar kişinin genetik yapısına bağlı olarak yağlı olabildiği gibi, dış etkenlere, beslenme alışkanlıklarına ve saçı banyo sonrası kurutma ve şekillendirme araçlarına bağlı olarak da yağlanmaktadır. Yukarıda yağlı saçlar için önerilen 5 şampuan markası ve özellikleri anlatıldı. Bu şampuan markaları her saça iyi gelmeyebilir. Kimileri memnun iken kimileri memnun kalmayabilir. Denemeler sonucu saçınızın tipine ve genetik yapınıza uygun bir şampuan muhakkak bulunur.

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.