Skip to main content

Bu Yazın En Trend Elbiseleri

Yaz mevsiminde giyilen elbise türleri kış mevsimine oranla hareketlilik açısından yaz dinamiğine uygun ayrıntılarla donatılmış. Renkli çizgilerin yanında rahat kumaşlardan meydana gelen elbiseler şıklığı her ortamda karşılamanızı sağlayacak.

1- Bant Detaylı Abiye Elbiseler

Yeni sezon yaz mevsimi abiye elbiseler açısından da yepyeni bir yıl olacak. Bant detaylı elbiseler özellikle de sırtı estetik olan kadınların beğenerek giydiği elbiselerden biri olacak. Sırt kısmı bant detaylı elbiselerin yanı sıra göğüs ve omuz kısmında da bant detaylara rastlayacağız. Abiye elbise seçiminde bundan böyle ağır işlemeli elbiseler giymek zorunda değilsiniz.

pr_01_4846_min

2- Desenli Elbise Modelleri 

Desenli elbiseler sezonun en fazla giyilen elbiseleri içinde bulunuyor. Alışverişe çıkarken veya arkadaş toplantılarında kısa desenli elbiselerin hoş zarafetinden faydalanabilirsiniz. Fiziği fit olan kadınlar bu elbiseler içinde daha narin ve genç görünecek. Desenli elbiselerde puantiye deseni de yeni sezonun öne çıkan desenleri içinde yer alıyor.

şık-Bayan-trend-elbise-modelleri

3- Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Çiçek desenlerinin vazgeçilmez modası yeni sezonda da değişmiyor. Çiçek desenli elbiseler özellikle de uzun elbise modellerinde daha hoş görünüyor. Çiçek desenlerinden meydana gelen uzun elbisenizi sandaletlerle beraber giymeyi unutmayın. Farklı renklerin bir araya gelmesiyle oluşan çiçek desenli elbiseler günlük giyim için ideal elbise türlerinden sadece biri.

yazlik-yesil-desenli-uzun-elbise-modeli-2015

4- Penye Elbise Modelleri 

Penye elbiseler her sezon uzun yada kısa modelleriyle kadınların üzerini süslüyor. Kadınların rahatlık arayışına cevap veren penye elbise modelleri yeni sezon daha çok kısa tasarımlardan meydana gelecek. Fırfırlı penye elbise modelleri aynı zamanda eteği kloş detaya sahip tasarımlar rahatlık açısından çok daha ideal parçalardan oluşuyor.

forumdasyazlkpenyeelbis_54737d16ed3a6

5- Gömlek Elbise Modelleri 

Gömlek elbiseler öyle görünüyor ki; her sene kadınların gözdesi olacak. Kalın askılı yada uzun kollu gömlek elbise modelleri en çok giyilen elbise tasarımları içinde bulunuyor. Gömlek elbise hem rahat hem de ön kısımda hareketlilik seven kadınlar için oldukça şık. Spor bir şekilde kombinlenebilen gömlek elbiseler istediğinizde şık davetler içinde muhteşem bir parçaya dönüşebiliyor. Bunun için giydiğiniz ayakkabıları yada kullandığınız çantaları değiştirmeniz yeterli.

gomlek-elbise-modelleri-10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.