Skip to main content
Yazin Trendi Bohem Elbiseler Resmler

Yazın Trendi: Bohem Elbiseler

Yaz sıcağını iyiden iyiye hissettiğimiz şu günlerde, hem şık hem de trend olmanın yolu bohem elbiseler üzerinden geçmekte. Şimdi bu şık elbiseleri daha yakından tanıyalım.

Tril Tril Bohem Elbiseler

Desenlisinden düz rengine, şifonundan, pamuklu kumaşına kadar, bohem elbiseler tam yazlık. Üzerinize yapışmayan, içinde oldukça rahat edeceğiniz bu şık elbiseleri, hemen her parça ile kullanabilirsiniz. İster gladyatör bir sandalet ile ister sade bir babetle, ya da parmak arası bir terlikle elbisenizi kombinleyin, seçim zevkinize kalmış.

Gökkuşağının hemen her rengi yer verilen bohem tarzı elbiseler ile yaza imzanızı atabilirsiniz. Her bayanın olmasa olmazları arasında olacak olan bu elbiseler ile harika bir kombin önerisi vermek gerekirse; düze renk bohem bir elbise seçin. Bu elbiseyi; uzun, salaş bir kolye ile kombinleyip, bez çanta ile tamamlayın. Ayakkabı tercihini size bırakıyorum. Çünkü bu elbiseleri, yazın ruhuna uygun her ayakkabı ile kullanabilirsiniz.

Bir parça ile onlarda farklı kombin oluşturmak isteyenlerin tercihi olabilecek bu elbiseler, her bütçeye uygun olması da ayrı bir avantaj. Benim size önerim; bir tane düz renk, bir tanede desenli bohem elbise almanız.

Bohem Elbise Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.