Skip to main content
Basic-Tisort-Modelleri-Resimleri

Yazın Trendi: Salaş Basic Tişörtler

Havaların iyiden iyiye ısındığı şu günlerde, gün içinde rahat ve şık parçalar bulma arayışına girdik. Hemen her firmanın vitrinlerini süsleyen basic tişörtlere hangi birimizin gözü ilişmedi ki. Acaba aradığımız şık parçalar bunlar mı? Eğer cevabınız evetse, sıradan bir salaş tişört ile nasıl şık kombinler yapabileceğinize şahit olacaksınız. Daha fazla vakit kaybetmeden, birbirinden göz alıcı, kombin önerilerimize geçelim.

Yaza Salaş Tişörtlerle Merhaba Deyin!

Basic tişört ile feminen bir hava yakalamak istiyorsanız; penye, uzun kalem etekler ile tişörtlerinizi kullanmayı deneyin. Çizgili penye etek – basic tişört modelleri uyumu, sizce de hoş olmaz mı? Ayakkabı olarak, gladyatör sendelet ya da klasik babet ayakkabı kullanabilirsiniz.

Bu yıl oldukça popüler olan ipek şalvar pantolon ile basic tişört ikilisi, zıtlığın uyumu ile oldukça farklı bir şıklık oluşturur. Cesaretiniz varsa, deneyebilirsiniz.

Jean pantolon ile tişört giymeyen kaç kişi var. Hemen hemen yok gibi, öyle değil mi? Lütfen sıradan olmayın. Stilinize biraz farklılık, biraz cesaret ekleyin.

Basic tişörtler ile daha farklı kombinler yapmak için, renk renk, desen desen fularlar kullan ki, tarzınız daha iddialı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.