Skip to main content

Yeni Sezon Çanta Modelleri

Her yıl bildiğiniz üzere, pek çok yerli ve yabancı moda tasarımcısı, farklı markalar eşliğinde sizlere yeni sezon ürünleri sunabilmektedir. Bayanların genel olarak ihtiyaç duydukları aksesuarlar arasında çanta modelleri bulunduğunu da bilmekteyiz. Bu durumda sizlere yeni sezon çanta modelleri hakkında bilgiler vererek yardımcı olmaya çalışacağız.

Modeller nasıldır?

Genel olarak 2014 sezonu ve 2015 sezonunda kullanılan çanta modellerinde, kol çantaları oldukça şık tasarım olarak karşınıza çıkacaktır. Tabi ki en çok tercih edilen kol çantaları, omuz askılı detayları da sizlerin tercihleri arasında yer alabilecektir.

Genel olarak askı detaylarına göz attığımızda düz ve burgulu modellere gözleriniz ilişecektir. Tabi ki 2015 sezonunda kullanılan renk seçenekleri de birbirinden farklı tonlarda sizlerin yanınızda olacaktır. Desen seçeneklerine göz atmak isterseniz bu konuda görsel galerimiz üzerinde bulunan ürünler sizlere oldukça fazla yardımcı olacaktır. Kısaca bu konuda da bilgiler vererek ön bilgi sahibi olabilmenizi sağlayalım.

Desen seçenekleri

Tabi ki yine desenlerde 2015 sezonuna uygun trend ürünler olarak sizlere sunulmuştur. Her ne kadar sade modeller bulabilmek daha çok mümkün olsa da, kareli ya da timsah derisi görünümlü rugan çantalar da bulunan ürünlerdendir.

Görsel ziyaret

Sizlere bu konuda daha detaylı bilgiler verebilmek için derlediğimiz en güzel yeni sezon çanta modellerini görsel galerimizde sizlere sunmaktayız. Sizlerde görsel galerimizi ziyaret ederek, desen ve renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Yeni Sezon Çanta Modelleri Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.