Yeni Sezon Erkek pantolon modelleri

Paylaş
 

Elbette ki erkek giyiminde tartışmasız birinci sıraya oturmuş ve yıllarca bu konumunu korumuş pantolonlar, günümüz modasıyla çeşitlenmiş ve erkekler için tarzlarını layıkıyla yansıtmalarına izin verir hale gelmiştir. En beğenilen erkek pantolon modelleri ise:

Chino pantolonlar

                Kanvastan daha ince bir yapıya sahip bu pantolonlarda, göze çarpan ilk detay İtalyan kesimli yapılarıdır. Vücudu gereğinden fazla sıkmayan, lakin dar yapılı bu modeller, birçok farklı renk seçeneğiyle erkekler için şık görünümün bir parçası olmuştur. Genellikle bej, füme, camel, mavi, gri, yeşil, bordo gibi renklerin tercih edildiği chino pantolonlar; süet ayakkabılarla kullanıldığında klasik, spor ayakkabılarla kullanıldığında ise casual bir görünüm oluşturmaktadır. Vücut hatlarını belli edeceğinden, kilolu erkeklerin pek de yaklaşmaması gereken model, çok zayıf insanları da bir hayli cılız göstermektedir. Yapılı erkekler için daha uygun olabilecek bir seçimdir.

Kot pantolonlar / jeanler

                Geleneksel ve rahat tasarımlarıyla, asırlardır erkeklerin yareni olan kot pantolonlar, günümüzde de hala önemini korumakta. Farklı tarzlar için farklı modellerin bulunabileceği kot pantolonları kategorilemek, insanları kategorilemekle hemen hemen aynı olacaktır. Örneğin; rapper pantolonu olarak adlandırılan, graffiti baskılı ve aşırı bol modeller bulunabileceği gibi, sade ve taşlanmış, sıradan olarak nitelendirilebilecek kot pantolon modelleri de vardır elbet. Bayanlarda olduğu gibi, erkeklerde düşük ve yüksel bel modeller sunan kot pantolonlar, her zevkten, her kesimden, her yaştan erkeğe hitap ediyor.

Kumaş pantolonlar

                Hepimizin bildiği, iş hayatının, özel davetlerin, şıklığın temsilcisi kumaş pantolonlar günümüzde günlük hayata da atılmış durumda ve birçok değişik kesim, renk ve kumaş seçeneğiyle erkeklerin beğenisine sunuluyor. Özellikle slim fit kesimli, vücut hatlarına göre dikilmiş kumaş pantolonlar yükselişe geçerken, regular kesimli pantolonlar da değişik renk seçenekleriyle raflarda! Bordo, tozpembe, nil yeşili, indigo gibi daha çok bayanlarla özdeşleşen renkleri de bünyesine katan erkek kumaş pantolon modelleri, cinsiyet ayrımına da son vermek üzere. Baskılı, desenli, ekose kumaş kullanımı da son dönemlerde pantolona hareket katma amaçlı trendlerden biri!

Yeni Sezon Erkek pantolon modelleri resimleri

Bu yazı 245 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz