Yeni Sezon Greyder Bot Modelleri

Paylaş
 

 

Greyder, uzun yıllardan günümüze kadar kullanıcıları için farklı tarzlarda botları satışa sunmaya devam etmektedir. Yenilikçi, dinamik, sağlam ve kaliteli botlarla birlikte hem bayanları hem de erkekleri memnun etmeyi başarmış olan Greyder bot modelleri, yeni sezonda da yine kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Erkekler için Greyder Bot Modelleri

Erkek Greyder bot modelleri, yoğun olarak standart tasarımla birlikte satışa sunuluyor. Standart modele sahip olan Greyder erkek botlarında, renkler ve bilek kısmının farklı rengi fark yaratan detaylar oluyor. Dış tasarım konsepti itibariyle standart olarak gözüken ve içerisi yünlü olan botlar da erkekler için yeni sezon modellerinden oluyor.

Klasik tarzı seven erkeklerin beklentilerini de karşılayan Greyder, sade fakat klas bir tasarımla birlikte bot modellerini sunuyor. Klasik tarzda bileğin üzerine çıkan uzun modeller de bulunuyor. Yandan fermuarlı olarak oluşturulan botlar da klasik tarz da erkeklerin alternatifi oluyor.

Outdoor bot modelleri konusunda da Greyder, oldukça kaliteli ve rahat kullanıma sahip olan modellerle birlikte erkekleri karşılıyor.

Bayanlar için Greyder Bot Modelleri

Bayan Greyder bot modelleri, bayanların oldukça seveceği tasarımlardan oluşuyor. Su geçirmez modeller, günlük giymek için modeller ve sezon trendi olan modelleri bayanların beğenisine sunan Greyder, bayanların gözdesi oluyor.

Bayan botlarda şık tasarımlarla birlikte hem spor tarza sahip olan bayanların hem de klasik tarza sahip olan bayanların isteklerini net bir şekilde karşılayacak olan modellerle bayanları karşılıyor. Uzun botlardan klasiklere kadar pek çok farklı alternatif Greyder markasında yer alıyor.

 2016 Yeni Sezon Greyder Bot Modelleri resimleri

Bu yazı 281 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz