Skip to main content

Yeni Yılın Sokak Trendi Yüksek bel pantolon modelleri

Günümüzde bayanların kıyafete ilgileri çok fazladır. Her bayan kendini güzel ve bakımlı göstermeye iyi bilir. Bu kapsama pantolon çeşitleri de girmektedir. Herkesin farklı pantolon tarzları bulunmaktadır. Yetmişlerin modası haline gelmiş olan yüksel bel pantolon modelleri artık günümüzde çok yaygın bir pantolon çeşidi arasında yerini almaktadır.

On beş yıldır pantolon deyince aklımıza düşük belli pantolonlar geliyordu. Tüm modeller düşük bel çalışılıyor, yüksel bel bulmakta zorluk yaşanıyordu. Geçen yılla birlikte tek tük gördüğümüz yüksek bel pantolon modellerini bu sene farklı birçok mağazada bulabilmek mümkündür.

Hangi Tür Modeller:

                Bu sezon koleksiyonların çoğu yüksek bel çalışılmış kumaş pantolonlarda önden pileli modeller yukarıya doğru bollaşan şalvar tipi beli korse gibi saran daha yüksek bel pantolonlar aklımıza gelen ilk ürünlerdir. Jeanlar de ve skinny  pantolonlarda yüksek bel oldukça revaçtadır. Bel bölgesini kavrayan ve ince bele vurgu yapan bu modeller daha genç daha kadınsı durmanızı sağlıyor. Artık bayanlarda en çok gördüğümüz pantolon çeşidi olarak ilk sırada yerini almaktadır.

Ceket ve Hırkaların Önü Açık:

Yüksek bel pantolonlar gömlek kullanımını da artıracak özelliktedir. Klasik gömleklerinizi pantolonun için sokarak yakası açık kullanabileceğiniz gibi bu sezonun trendi boğazı saran yakalarda da pek tabii ki kombineme şansınız yüksektir. Bol paçalı kumaş pantolonlarla önü fırfır detaylı ya da iri fiyonklu gösterişli yakalarla size retro bir stilde kazandırabilir.

İster spor ister klasik en moda tarzlarıyla ve rahatlık yönünden yüksek bel pantolonlara sahip olabilirsiniz. İster mağazalarda ister mağaza internet sayfalarından dilediğiniz şekilde kombinleme yaparak şıklığınıza şıklı katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.