Skip to main content

Yepyeni Panduf Modelleri İle Twigy Karşınızda

Ayakların üşümesi hastalıklara açılan bir kapı aslında.Bu yüzden ayaklarınızı üşütmemeye özen gösterin.İşte sizlere tam bu noktada panduf terlikleri tavsiye edeceğiz.Ev botu diye de biline panduf terlik modelleri ile ayaklarınızı sıcacık tutup üşütmenizi engelleyebilirsiniz.2013 Twigy panduf modellerini birçok kez sizlerle paylaştık ve 2014 Twigy Panduf Terlik Modelleri ile tekrar karşınızdayız.Yepyeni Twigy ev terlikleri, Twigy Ev Botları,Twigy Panduf Terlikleri ile evleriniz rengarenk olacak.

2014 Twigy Hello Kitty Panduf Modelleri

Twigy Hello Kitty karakterini panduf modelleri ve terlik modelleri üzerine işleyerek canlı panduf modelleri tasarımları oluşturmuş.

2014 Twigy Garfield Panduf Modeli

Huysuz tembel kedi Garfield karakteriniz de panduf modellerine işleyen Twigy tembel kediyi ayaklarınıza kadar getiriyor.

2014 Twigy Disney Panduf Modelleri

Disney karakterleri artık Twigy Panduf Terlik ve pandufları üzerinde.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://www.esyadolabi.com/2012-2013-twigy-panduf-terlik-modelleri/” ]Diğer panduf modellerimiz için tıklayın[/button]

[box type=”info” align=”alignleft” ]Yukarıda gördüğünüz tüm panduf modellerine Twigy Resmi Sitesinden (Tıklayın) ulaşabilirsiniz.[/box]

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.