Skip to main content

Yeşil Elbise Modelleri

Yeşil elbiseler kombinlenmesi en zor olan elbise renklerinden biri olduğu için her sezonda kullanılmıyor. Fakat doğru renklerle bir araya getirdiğinizde yeşil elbiselerin şıklığı açıkça ortaya çıkıyor. Yeşil elbise modelleri arasında koyu yeşili elbiseler, uzun yeşili elbiseler ve su yeşili elbise modelleri en sık kullanılan elbise modellerinden biridir.

images

Koyu yeşil elbise modellerinde uzun etek detayına sahip olan elbiseler daha çok özel günler için kullanılıyor. Şifon elbise modelleri de bu elbise türleri içinde yer alıyor. Koyu yeşil elbiselerin yanı sıra su yeşili elbise modelleri ve abiyeler de en çok kullanılan modeller arasında. Şifon detaylı, kuyruğu uzun, askılı ve pullu elbise modellerinde su yeşili elbiselere rastlamak mümkün.

natashapolyingucci2012

Yeşil elbise modellerinden biri de; kadife elbise modelleri. Herkesin de tahmin ettiği gibi bu elbiseler özel gecelerin öne çıkan elbise modellerinden biri. Kısa, yandan yırtmaçlı, uzun kollu ve bel detaylı olan bu elbiselerde kadifenin zarafeti kadınların daha güzel görünmesini sağlıyor. Kadife ve yeşil renkte elbise tercih edecekseniz mevsimin sonbahar yada kış olması gerekmektedir. Kadifenin sıcak tutma etkisi daha fazla olduğu için yaz günlerinde kadife elbisenin içinde zorluk çekebilirsiniz.

images-1

Yeşil elbise modellerinde genellikle günlük elbise türleri daha azdır. Renk olarak daha az kullanılan bir renk olduğu için günlük olarak fazla tercih edilmez. Sadece su yeşili tonlarında günlük elbise türleri kumaş ve kısa detaylıdır. Size şirinlik katacak bu elbise türlerinde su yeşilini tercih edebilirsiniz. Bazı günlük yeşil elbise modellerinde sırt dekolte ve hatta bel dekolte gibi detaylarda bulunur.

indir

Özel günler için yeşil elbiseyi doğru şekilde kombinlemek istiyorsanız; kırmızı ve pembe gibi renklerden yardım alabilirsiniz. Özellikle de su yeşili ile pembe bir ayakkabı tercih ederek kullanabilirsiniz.

Yeşil elbise modellerinde prensesleri kıskandıracak olan ve estetik görünümü ile dikkat çeken kuyruklu elbise çeşitleri de bulunmaktadır. Kuyruklu yeşil elbise modellerinde sırt dekoltesi genellikle kullanılan dekolte türlerinden biridir. Kalın askılar ve bedene oturan bir kalıp yeşil elbisenin kuyruklu modelini ortaya çıkarır. Bu elbiseler yine özel günler için üretilmiş olan elbiselerdendir. Yeşil elbise modellerinde kuyruklu olan tasarımları giymek istiyorsanız fizik ölçülerinizin bu elbiselere uygun olması gerektiğini unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.