Skip to main content
Yilin-Moda-Sac-Renkleri-Resimleri

Yılın Moda Saç Renkleri

Yeni bir mevsime girerken, enerjinizi yükseltecek, tarzınıza yakışacak yılın moda saç renkleri ile güzelleşmeye ne dersiniz.

Bu yaz 6 moda saç rengi ön plana çıkmakta. Bu renklerden biriyle saçınızı boyayarak, kışın koyu kullandığınız saçınızı, yazın renkleri ile buluşturabilirsiniz.

Açık kumral bir tene sahipseniz; kahvenin en çekici tonları ya da soft sarılar ile saçlarınızı renklendirebilirsiniz. Seçeceğiniz saç rengi mutlaka ten renginizle uyum içinde olsun ki, bütünleyici bir şıklık içinde olun.

Bu yıl saçlarınızda dememeniz gereken renkleri sizler için derledik. İşte yılın saç rengi modası ile saçlarını güzelleştireceğiniz trend renkler; altın sarısı, bronz kahve, turuncu kızıl, kızıl kahve, koyu platin, bal sarısı.

Saçlara boya öncesi nasıl bakım yapılmalı?

Saçınızda uygulayacağınız boyanın daha şık ve canlı durması için, saçınızın bakımlı olması şart. Kırık dökük bir saçta, ne kadar canlı ve iddialı boya uygulasanız da, saçınız istediğiniz gibi güzel görünmeyecektir. Bu nedenle, saçınıza uygun nemlendirici ve bakım kremleri kullanmanız şart. Saçınızı beslemek için, doğal yöntemlerden de faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.