Yılın Trendi: Monokrom Modası

Monokrom Modasi ve Modelleri Resimleri
Paylaş
 

Yılın yarısına yaklaştığımız şu günlerde; moda dünyası, yeni yeni trendleri bizlere sunmakta. İlk etapta yabancı bir kavram gibi gelse de monokrom, anlamını açıklayınca bu kavrama yabancı olmadığınızı anlayacaksınız.

Tepeden tırnağa tek bir rengin ya da desenin kullanıldığı stile monokrom denilmekte. Monokrom modasına ayak uydurmak oldukça kolay. Çook eskilerden hatırladığımız, aynı renk alt- üst takım, çanta, ayakkabı modası sonralarda rüküşlük sebebi olmuştu. Şimdilerde ise bütünüyle bir rengin tonlarını giyinmek sizi stil sahibi kılıyor. Moda biraz kafa karıştırsa da, tamamıyla bir döngü içinde olduğunu söyleyebiliriz. Eğer kendinize yakıştırıyorsanız monokrom stili, deneyin bence.

Monokrom Stilinin Detayları…

Hata kabul etmeyen bu stilin bazı incelikleri var. Tek bir renk ile oluşturacağınız bu tarzda, renklerin birebir uyum içinde olması lazım. Bir rengin tonlarıyla monokrom stil oluşturacaksanız; parçalar arası geçişte, renkler yumuşak olmalı.

Bu moda trendinde, siyah- beyaz çizgili kıyafetlerinde kullanıldığını söylemek isterim. Daha uzun yıllar varlığını sürdüreceğini düşündüğüm çizgili kıyafet modasına, sizlerde daha fazla kayıtsız kalmayın.

Monokrom Modası Modelleri Resimleri

Bu yazı 391 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz