Skip to main content
Yilin-Trendi-Sac-Tuyleri-Resimleri

Yılın Trendi: Saç Tüyleri

Kendinizi bir değişiklik yapmak istiyorsunuz fakat saçlarınızın boyatmak istemiyorsunuz. Öyle bir dokunuş olsun ki, saçlarınız sıradanlıktan çıksın ve bir anda şıklığınızın merkezi olsun. Sıkı durun öyleyse, bu yılın en eğilim aksesuarının sırrını size vermek üzereyim.2015 de saçları saç tüyleri ile renklendirmek çok ama çok trend.

Bohem Bir Stil İçin, Saç Tüyleri

Hemen her markanın bohem koleksiyonları vitrinleri süslemişken, sizlerde bu akımın cazibesinden kendinizi alamazken, tam anlamıyla yılın trendlerini neden üstünüzde taşımayasınız ki? Kısa zamanda şıklığı yakalamak isteyenlere önerim, rengârenk saç tüyleri ile saçlarına hareket katmaları. Bu şekilde bohem bir şıklık yakalarken, farlı bir çekiciliği etrafınıza yayacaksınız.

Saç Tüyleri Nasıl Takılır?

Örgü bir bant üzerine 3 ya da 4 tüyü yan yana sıralayarak saçınıza takabileceğiniz gibi, saçlarınızın arasına tek bir minik tüy ekleyerek de saç tüyü modasını saçınızda yansıtabilirsiniz. Birçoğunuza Kızılderilileri hatırlatan bu tüyler ile Kızılderili kadınlar gibi vahşi bir cazibe elde edebilirsiniz.

Saçınızı süslediğiniz bu tüyleri farklı renklerde seçebileceğiniz gibi, tek renkte kullanabilirsiniz.

Saçınıza taktığınız bu şık tüylerin tonunda makyajınızı yapıp, uyumlu bir şıklık yakalamanız mümkünken, saçınızdaki tüylerin renginin zıttı yönde de makyaj yapabilirsiniz. Bu şekilde, çatışan renklerin ışığını yüzünüzde yansıtmış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.