Skip to main content
Yillara-Meydan-Okuyan-Moda-Tulum-Modelleri-Resimleri

Yıllara Meydan Okuyan Moda: Tulum Modelleri

Yazın gelmesiyle birlikte, tulum modelleri vitrinlerde yerlerini almaya başladı. Vücut hatlarını belirginleştiren tulumlar ile aranız nasıl bilmiyorum ama, bu yıl yine tulumlar trend.

Sizi bilmiyorum ama ben bu tulumlara yıllar yılı pek ısınamadım. Benim gibi bu kıyafeti sevmeyenlerin yanında, sevenlerinin de çok olduğu bir gerçek. Bu yılın renkli ve canlı tulumları ile gardırobunuzu şenlendirmek istiyorsanız, sizlere harika tüyolarım var.

Tulum Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Eğer vücut yapınız atletik ise; ince askılı ve düşük belli tulumları tercih etmelisiniz.
  • Kısa boyluysanız, dar ve kısa tulum modelleri seçmelisiniz. Hoşunuza gidiyor diye, sakın bol tulumları tercih etmeyin. Kısa tulumlar ile olduğunuzdan daha kısa boylu görüneceğinizi belirtmek isterim.
  • Zayıf bayanlar içinse pileli tulumlar giyebilecekleri modeller arasında yer alır. Fırfırlı tulumlar ile de şıklığı yakalayabilirler.
  • Tulumunuzun üzerinizde çok daha şık durmasını istiyorsanız, dökümlü kumaşlardan olan tulumları tercih etmenizi öneririm. Bu şekilde daha zayıf görüneceğinize emin olun.
  • Moda ya da değil, seviyorsunuz ya da sevmiyorsunuz, içinizdeki sesi dinleyin ve ne giyeceğinize karar verin. Unutmayın ki bu yıl, modaya başkaldırışta moda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.