Skip to main content

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Yüksek bel pantolonlar kadınlar için adeta bir devrim oldu. Basenleri toparlayan ve bacak ölçülerini oldukça uzun gösteren yüksek bel pantolonlar kombin olarak da sizi mankenlerle yarıştıracak kadar sihirli. Yüksek bel pantolon kombinlerinin nasıl yapıldığını görmek için yazının devamını dikkatli bir şekilde inceleyin.

1- Yüksek Bel Pantolon ile Salaş Kombin 

Yüksek bel pantolonu salaş bir şekilde kullanabilmek için büyük bir şapkadan ve zamansız takılardan faydalanabilirsiniz. Askılı bir tişört üzerine takacağınız alakasız ve büyük ölçülü takılar yüksek bel pantolonun iyi bir tamamlayıcısı olacaktır. Belinize deri bir kemer takın ve bu salaş görüntüyü daha da güçlendirin. Kemerinizle uyumlu olan deri bileklikte bu kombinde hoş görünecektir.

tumblr_inline_n68js9sB4P1qku1bv

2- Yüksek Bel Pantolon ile Şık Kombin

Yüksek bel pantolon ile şık bir kombin elde etmek için çiçek detaylı bustiyerlerden yardım alabilirsiniz. Çiçek renklerinden meydana gelen platform bir ayakkabı da bu kombinde harika görünecektir. Pantolon rengi olarak yine çiçek detaylarının içinden bir renk seçebilirsiniz. Bu kombinde yüksek pantolon boyunuzu çok daha uzun gösterecektir.

yuksek-bel-pantolon-nasil-giyilir 6

3- Yüksek Bel Pantolon ile Günlük Kombin 

Yüksek bel pantolon ile gündelik bir kombin yapmak oldukça kolay. Pantolonun üzerine salaş tasarım bir tişört giyin ve spor ayakkabı ile beraber bu kombini tamamlayın. Belinizi açıkta bırakan tişört yüksek bel pantolonla bir araya geldiğinde görüntü muhteşem olacaktır. Mevsime göre başınıza değişik aksesuarlar takabilirsiniz. Yün bir bere daha sevimli görünmenizi sağlayacak.

yuksek-bel-pantolon-kombinleri-27

4- Yüksek Bel Pantolon ile Davet Kombini 

Yüksek bel pantolonları davetlerde de kullanmak için kalın kemerlerden faydalanabilir ve dökümlü kumaştan tasarlanmış pantolon tercih edebilirsiniz. Davet kombininde pantolonun geniş kesim olması çok önemli. Ayaklarınızı kapatan bir modele sahip olan yüksek bel pantolonu salaş bir gömlekle bir araya getirerek şık olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

En-Güzel-Yüksek-Bel-Pantolon-ve-Gömlek-Kombinleri

5- Yüksek Bel Pantolon ile Maskülen Kombin 

Erkeksi bir duruşun sizi ne denli çekici yapacağını görmek istiyorsanız yüksek bel pantolonu salaş ceketlerle bir arada giymeyi deneyin. Büyük bedene sahip olan bu ceketlerle beraber giyeceğiniz yüksek bel pantolonlar göbeği açıkta bırakan üst parçalarla seksi bir duruşun anahtarını sunacak.

yuksek-bel-jean-2

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.