Yüksek Platformlu Ayakkabı Modelleri

Her bayanın topuklu ayakkabılara karşı zaafı vardır. Yediden yetmişe her kadının kendini iyi hissetmesi ve güzelleşmek için alışverişe giderler. 2012 yeni sezonda ise yüksek platformlu ayakkabı modelleri bayanlar tarafından oldukça beğeni kazandı.
Öyle farklı tasarımlarda topuklu ayakkabılar var ki bayanlar hangisini alacaklarında kararsız kalıyorlar. Nubuk yüksek topuklu ayakkabılar, rugan burnu açık abiye ayakkabılar ve dantelli yüksek platformlu ayakkabı tasarımları bayanların en çok sevdiği modeller arasında yer alıyor. Yüksek topuklu ayakkabılarda kendilerinin uzun olduklarını ve güzel olduklarını hissetmek bayanları iyi yönden etkilemektedir.
Moda haftasında ince topuklu ayakkabılar ve kalın tahta topuklu ayakkabılar ikiye ayrıldı diyebilriz. Bir yandan kalın tahta topuklu ayakkabılarla eskiye dönüş yaparken diğer yandan ise zımbalı veya taşlı yüksek topuklu ayakkabılarla günümüzün modası yaşatılıyor.
Rugan ayakkabıları daha çok gece gezmelerinizde tercih ederseniz daha uygun olur. Sade veya süet yüksek topuklu ayakkabılar ise günlük kıyafetlerinizle daha iyi kombinlemiş olursunuz.Sizlere en güzel yüksek platformlu ayakkabıları resimler halinde sizlere sunuyoruz.Beğendiğiniz modelleri yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bu yazı 214 kere okundu.
  Sosyal   Medyada   Paylaşın
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Facebookta bizi bulun
Takip Ettiklerimiz