Skip to main content

YÜKSEK TOPUZ SAÇ MODELLERİ ÇEŞİTLERİ VE YAPILIŞI

Yüksek Topuz Modelleri

Bir kadının şıklığı ve güzelliği, kıyafetleri, makyajı ve saçları ile bir bütündür. Bunlardan bir tanesi eksik olduğunda, istediği görünüme ulaşabilmesi mümkün değildir.  Her dönem moda olan saç modellerinden bir tanesi olan yüksek topuz modelleri, pek çok stil ile uyum sağlayarak, kişilerin şıklığına şıklık katmaktadır. Özellikle son zamanlarda oldukça moda haline gelen yüksek topuz saç modellerinin en güzel örneklerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Örgülü Yüksek Topuz Modelleri

Örgülü yüksek topuz saç modeller, özellikle doğal görünümden hoşlanmakta olan kadınların, en çok tercih etmekte olduğu modellerden birisidir. Günlük kıyafetleriniz ile de rahatlıkla kullanabileceğiniz örgülü topuz, kolay yapımı sayesinde, hızlı bir şekilde hazırlanmanız gereken zamanlardan kurtarıcınızdır.

Örgülü topuz modellerinde, pek çok alternatif bulunmaktadır. Kimi zaman, saçların yukarıdan toplanarak, saçın kendi etrafında döndürülmesi ile yapılmakta topuzlar kimi zamanda, saçın alt tarafından alınan bir mısır örgüsü ile renklendirilmektedir.

Gelinlik Yüksek Topuz Modelleri

Kadınların en özel günlerinden birisi olan düğünlerinde, genellikle gelin yüksek topuz saç  modelleri seçilmektedir. Bu modellerin fazlası ile tercih edilmesinin en önemli nedeni, duvağınızın süzülmesine imkân vermesidir. Kişinin saçları kısa ya da fazlası ile seyrek ise; saç eklemeleri ya da aksesuarları kullanmak mümkündür.

Düğünlerde tercih edilen topuz modellerinde, saçın sabitlenmesi, en önemli noktadır.  Sabitlenme sırasında kullanılacak olan kimyasal kaliteli olmaz ise; saçlarınıza fazlası ile zarar verebilir. Saçlarınızın zarar görmemesi için, bu noktaya özen göstermelisiniz.

Diğer tüm gelin yüksek topuz saç modelleri için buraya tıklayınız.

Dağınık Yüksek Topuz Modelleri

Dağınık bir şekilde yapılmakta olan dağınık yüksek topuz saç modelleri, abiye kıyafetlerin üzerine de günlük yaşamınızda da, şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayabilmektedir. Kullanım alanına uygunluğunu sağlamak için; kullanılan aksesuara seçimini doğru yapmanız önemlidir. Abiye bir kıyafetin üzerine yaptığınız topuzda, siyah ya da beyaz taşlı tokalar doğru bir seçim olacaktır. Günlük kıyafetlerinizle ise; çiçekli tokalar kullanarak, doğal ve hoş bir görünüme sahip olmanız mümkün olacaktır.

Davetlerde Tercih Edilebilecek Yüksek Topuz Modelleri

                İster şık ister ise; resmi bir davete davetli olun. En iyi seçiminiz yüksek topuz modelleri olacaktır. Bu modeller, siyah renklerin üzerine tercih edildiğinde, şık ve ciddi bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Kırmızı gibi ilk görüşte dikkat çekecek olan renkler ile birlikte kullanıldığında ise; daha çekici bir hal almanızı sağlayacaktır.

 

Diğer yüksek topuz saç modelleri için buraya

Topuz Saç Modellerinin yapılışını öğrenmek için buraya…

Modern Yüksek Topuz Saç Modelleri için buraya…

 

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.