Skip to main content

YÜZDE Kİ TÜYLERDEN DOĞAL BAKIMLA KURTULMA YÖNTEMLERİ

Bayanlar hemen hemen hepinizin yaşadığı yüzde ki tüylerden kurtulma problemini ele alacağız. Yüzdeki tüylenmenin sebeplerine bakacak olursak öncelikle menopoza girince hormonların değişiklik göstermesinden dolayı karşınıza çıkabilir. Genetik veya bazı ilaçlarda tüylenmeye sebep olabilir. Ciddi bir tüylenme probleminiz var ise kesinlikle hekime görünmenizi tavsiye ederiz. Yüzünüzdeki tüyleri ip ağda veya cımbız ile alıyorsanız ki bir defa almaya başlayınca bu bir alışkanlık haline gelmiştir. Bu işlemi düzenli şekilde yapmanız da fayda var.

Doğal yöntemlerle tüylerinizin önce azaldığını daha sonra kökünden kaybolduğunu görmek mucizevi gibi görünse de çok kolay.

Yüzdeki Tüylerden Kurtulmak İçin Doğal Kürümüz için malzemeler;

  •    1 adet yumurtanın akı
  •    1 tatlı kaşığı mısır unu
  •    1 çay kaşığı toz şeker
Yüzdeki tüylerden doğal yöntemlerle kurtulun
Yüzdeki tüylerden doğal yöntemlerle kurtulun

Malzemeleri karıştırıp tüylerinizi aldığınız bölgeye sürün. Sürdükten sonra yumurtanın akının vermiş olduğu kıvamla kürünüzün kuruduğunu göreceksiniz. Sürdüğünüz karışımı nazikçe soyarak çıkarın. 4 gün üst üste ve her seferinde taze olarak hazırlayın. Karışımın içindeki şeker sizi yanıltmasın. Şeker tüylerinizi beslemesi bilgisi sizi korkutmasın. Eğer karışımın içindeki yumurtaya alerjiniz varsa kullanmayın.

Ayrıca fırsatınız varsa sabah aç karnınıza nane tüketmelisiniz. Nane tüketilmesinin tüylenmeyi azalttığını göreceksiniz. Tüysüz günler sizi beklerken kolay karışımı neden uygulamayasınız ki?

Tüysüz ve pürüzsüz ciltlere kavuşmak istiyorsanız diğer yazılarımızda da sizi bilgilendirecek birçok şey bulabilirsiniz. Şeker dolu günler dilerim…

admin

Hayat dolu,neşeli araştırmayı seven ve araştırdıklarını etrafındakilerle paylaşan uçuk şahıs

1 yorum “YÜZDE Kİ TÜYLERDEN DOĞAL BAKIMLA KURTULMA YÖNTEMLERİ”

  1. bu muydu ya doğal kurtulma yöntemi kusura bakmayın ama bunu kime sorsanız söyler bize daha faydalı bilgiler verebilirsiniz eminim ki ya …. gerçekten doğal bir yöntem bulun ve bizi de kurtarın bu durumdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.