Skip to main content

Zebra Perde Modelleri

Zebra perdeler evinizin her odasında kullanabileceğiniz renkli ve desenli perde modellerinden meydana gelmektedir. Farklı şekillere ve desenlere hitap eden odalarınızı zebra perdelerle süsleyerek odanın havasını değiştirebilirsiniz.

1- Dantelli Zebra Perde Modelleri 

Salonlar için sıklıkla kullanılan tasarımlardan oluşan dantelli zebra perde modelleri krem ve beyaz gibi iki farklı renkte kullanılır. Evlerinize romantik bir duruş katan dantelli zebra perdeler odanın estetik yönünü güçlendirir.

zebra-nakisli-perdeler

2- Simli Zebra Perde Modelleri 

Zebra perdelerde gösterişli ve dikkat çekici modellerde bulunmaktadır. Bu perdeler genellikle simli yapıları ile göz doldurur. Yüne salonlar ve yatak odaları için tercih edilen bu tip perdelerin üzerinde ufak simler yer alır. Küçük çiçeklerin üstünde yer alan simler perdeyi daha gösterişli bir şekle dönüştürür.

23_06_2012_18_11_49uygulamadıgımız perdeler 016

3- Desenli Zebra Perde Modelleri 

Desenli perdeler içinde bulunan ve farklı desenleriyle göz dolduran bu perdeler oturma odaları için kullanılır. Perdelerin üzerinde herhangi bir figür kullanılabildiği gibi; sıklıkla çiçek figürlerinden de faydalanılır. Manzara deseni veya herhangi bir tablo deseni perdelerin üzerine başarı ile uyarlanır.

 

www.perdeshop.com

4- Çiçek Desenli Zebra Perde Modeli 

Çiçekli zebra perde modelleri en sık mutfaklarda ve oturma odalarında kullanılır. Üzerinde vintage desen barındıran bu perdelerde bordo ve yakma çiçekler sıklıkla kullanılır. Renkli koltuklarınız ve eşyalarınız varsa bu tip çiçek desenli zebra perdeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

cicekli-gullu-zebra-perde-39-90-2-900x600

5- Mutfak Desenli Zebra Perde Modeli

Mutfak desenlerinden meydana gelen zebra perdeler sadece mutfaklarda kullanılır. Üzerinde kavanoz, kaşık, çatal, bıçak gibi figürler barındıran bu perdeler mutfakları daha şık gösterir. Mutfak desenli zebra perdelerde genellikle kahverengi ve krem gibi renkler kullanılır. Şirin öğelerin bir araya gelmesiyle tasarlanan bu perdelerde şıklık kadar sportif görünüm de önemlidir. Zebra perde çeşitleri her oda için farklı şekillerde kullanılır. Çiçek desenleri oturma odaları için uygunken; simli perdeler daha çok salon için uygundur. Odanın ruhu neyi yansıtıyorsa desen ve model o duruma göre belirlenir.

mutfak-baskili-zebra-perde-3-800x800

1 yorum “Zebra Perde Modelleri”

  1. Selam, şahane bir paylaşım yapmışsınız. Bilgiden zengin ve kaliteli ve dahası da oldukça akıcı. Bu çok hoşuma gitti. İlerleyen zamanlarda başarılarınızın artarak devam etmesini temenni ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.